مشاور حقوقی آنلاین

مشاور حقوقی آنلاین

مشاور حقوقی آنلاین برای بسیاری از افرادی که دچار مشکلات حقوقی می‌شوند و تمایل دارند پیش از طرح هرگونه شکایت و یا دادخواستی، به‌منظور آگاهی از زوایای حقوقی و قانونی مشکل با یک مشاور متخصص در این زمینه گفتگو کنند. دریافت مشاوره پیش از هر نوع اقدام حقوقی سبب می‌شود تا فرد بتوانند آثار عمل خود را بسنجد. در بسیاری از موارد هم دیده شده که افراد بدون گرفتن وکیل قصد دارند که اقدام حقوقی خود را انجام دهند، بنابراین سعی می‌کنند این‌کار را پس از مذاکره با یک مشاورحقوقی و گرفتن راهنمایی‌های لازم از او انجام دهند. در مواردی هم دیده می‌شود که شخص پس از گرفتن وکیل، برای رسیدگی به‌موضوع مورد نظر به‌منظور اطمینان از تصمیم درست خود باید با مشاور حقوقی مشورت کند. آکادمی کلهر با توجه به‌نیازهای شما بستری را فراهم نموده که بتوانید به‌بهترین روش ممکن و به‌شکل آنلاین و به‌صورت رایگان با کارشناس امور حقوقی برخط انجام دهید.

مشاور حقوقی چه کسی است؟

مشاور حقوقی کسی است که به‎‌صورت قراردادی به اشخاص حقیقی و حقوقی به‌شکلی تخصصی و آگاهانه مشاوره حقوقی ارئه می‌دهد. فارغ‌التحصیلان رشته حقوق علاوه بر شغل‌های سردفتری، قضاوت و وکالت می‌توانند مشاوره حقوقی نیز انجام دهند. اشخاص معمولا به‌دلیل کم آگاهی در زمینه مسائل حقوقی به‌منظور متضرر نشدن در کارهایشان به مشاوره حقوقی افراد آگاه و مسلط در زمینه قانون نیاز دارند. مشاوران حقوقی در زمینه‌ای تخصصی خود به مدیران شرکت‌ها و مؤسسات یاری رسانده تا با توجه به مسئولیت‌های حقوقی، کیفری، انتظامی و جزایی بهترین تصمیم را اتخاذ کنند و در مواجه با مسائل حقوقی سازمانی به آنان در حل و فصل مسائل و مشکلاتشان یاری ‌رسانند. امروزه در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها، مشاوران حقوقی که معمولا چندین نفر هستند، سهم مهمی در ارائه راهنمایی و مشاوره به آنان دارند.

وظایف اصلی مشاور حقوقی

مشاورین حقوقی در مقابل افرادی‌ که برای دریافت مشاوره به آنان مراجعه می‌کنند وظایفی را دارند که به چند مورد اشاره می‌کنیم:

ارائه را هنمایی حقوقی:

از مهم‌ترین وظایف یک مشاوره حقوقی راهنمایی اشخاص حقیقی یا حقوقی است.

نمایندگی مشتریان:

بر عهده گرفتن نمایندگی مشتریان در دادرسی حقوقی

انجام تحقیقات حقوقی:

از دیگر وظایف مشاوره حقوقی  انجام دادن تحقیقات حقوقی است.

پیش نویس نامه حقوقی:

مشاور حقوقی مدارکی مانند قرارداد، موافقت‌ نامه، اظهارات که مربوط به فعالیت مشتری خودش است را تهیه می‌کند.

اهمیت استفاده از مشاوره حقوقی

استفاده از مشاوره حقوقی ذهن ما را نسبت به‌مسئله مطرح شده به‌شکل قابل توجهی روشن می‌کند. غالباً دیده می‌شود که اشخاص در مشاوره حقوقی با یک وکیل به نکاتی پی‌ می‌برند که ممکن است قبلا از نظر آنها بی‌اهمیت بوده و توجهی به آن نداشتند. بررسی این نکات از طرف یک مشارو حقوقی، امکان دریافت و مطالبه حقوق آنان را راحت‌ و قابل دسترس‌تر می‌کند. در صورت نیاز به مشاور حقوقی در تمامی زمینه‌های حقوقی و قانونی با استفاده از راه‌کارها و مشاوره‌های مفید می‌توانید، در جهت رفع مشکل بهترین و مفیدترین را ه‌حل را انتخاب کنید. مرکز مشاوره حقوقی آکادمی شما را یاری می‌نماید.

بررسی مزایای مشاوره حقوقی آکادمی کلهر:

مشاور حقوقی آنلاین
  • امکان برقراری ارتباط آنلاین با مشاور حقوقی متخصص و کاملا مسلط به قانون
  • ارائه مشاوره تخصصی به‌وسیله وکیل متخصص در حوزه‌های حقوقی
  • آگاهی کامل به‌تمامی جوانب نسبت به روند عملی رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه و محاکم قضایی
  • امکان بهره‌بردن از وکلای پایه یک داد گستری در مشاوره‌های حقوقی
  • آگاهی کامل از قوانین و داشتن تجربه در نحوه پیگیری موضوعات مطرح شده شما در مراجع قضایی

ویژگی مشاوران حقوقی آکادمی کلهر

مشاوران آکادمی کلهر در حوزه تخصصی خود به‌بهترین نحو به ارائه مشاوره حقوقی می‌پردازند، آنان دارای تجربه کافی در حوزه‌های مشاوره خود هستند. کارشناس امور برخط در مدت زمان ارائه مشاوره می‌توانند، نیاز کاربر را بر طرف نمایند و به بهترین نحو حداکثر رضایت افراد را از دریافت مشاوره مورد نیاز خود برای آنان فراهم کنند.

مشاوره حقوقی آنلاین

اینترنت یکی از موضوعاتی است که تقریباً به همه مشاغل وارد شده و بیشتر آن‌ها را مورد تغییر و تحول قرار داده است. مشاورین حقوقی و وکلا نیز مانند افراد بسیار زیادی از این قابلت در زمینه ارائه خدمات شغلی خود استفاده می‌کنند. مشاوره حقوقی اینترنتی با روش‌های مختلفی انجام می‌گیرد. مشاوره به‌وسیله سایت‌های اینترنتی، یکی از روش‌های آنلاین می‌باشد. سایت‌های اینترنتی که به‌منظور ارائه مشاوره حقوقی طراحی شده‌اند، در این سایت به‌وسیله یک وکیل پایه یک دادگستری  و یا کارشناس امور حقوقی برخط به‌شکل آنلاین با افراد مختلف به‌منظور پاسخ به سوالات آن‌ها در ارتباط هستند و  کاملا تخصصی و دقیق مشاوره خود را ارائه می‌کنند. شبکه‌های اجتماعی یکی دیگر از مشاوره‌های حقوقی آنلاین است. در بعضی از شبکه‌های اجتماعی اشخاص می‌توانند با افتتاح یک حساب کاربری یا اکانت با هدف بهره‌گیری از خدمات عضو آن شبکه شوند. آکادمی کلهر این افتخار را دارد که بهترین خدمات مشاوره‌ای را به‌صورت رایگان برای شما عزیزان فراهم نموده است.

مزایای مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین دارای مزایای بسیار زیادی است که بهترین مزیت آن برقراری ارتباط از داخل منزل و محیط کار است. به این صورت که بدون هیچ‌گونه خللی در کار و امور منزل با بهترین کیفیت مشاوره انجام می‌گیرد.این نوع از خدمات مشاوره‌ای با کمترین هزینه نسبت به سایر روش‌ها انجام شده و نسبت به سایر خدمات مشاوره‌ای از نظر اقتصادی مقرون و به صرفه‌تر می‌باشد. مشاوره حقوقی آنلاین در آکادمی کلهر به‌صورت رایگان انجام می‌گیرد.

موضوعاتی که می‌توان در زمینه آن مشاوره حقوقی دریافت نمود

موارد زیادی هستند که کارشناس امور حقوقی برخط می‌توانند با راهنمایی شما در پیش‌برد پرونده‌های خود بهتر و دقیق‌تر عمل کنید تا موفق شوید، به چند مورد از آن‌ها به‌طور خلاصه اشاره می‌کنیم:

مشاوره حقوقی خانواده:

در زمینه مشاوره حقوقی خانوده در زمینه‌های مهریه، نفقه، حضانت، فسخ، نکاح، طلاق توافقی، بخشش و… می‌تواند راه را برای شما در موارد حقوقی روشن کند.

مشاوره حقوقی ارث و میراث:

انجام مشاوره حقوقی در خصوص مواردی مانند مهر و موم ترکه، ارث، تحریر ترکه، انحصار وراثت و تقسیم ترکه، نحوه مطالبه دیون متوفی، اسناد مدارک مورد نیاز به‌منظور ارائه به شورای حل اختلاف و دادگاه … دیگر موارد حقوقی در این حوزه انجام می‌گیرد.

مشاور حقوقی کیفری:

مشاور حقوقی آنلاین

این مشاوره در زمینه انواع جرایم و مسائل کیفری مانند اعدام، شلاق، جزای نقدی و تقاضای تبدیل آن، پولشویی، شرب خمر، سند مجعول، رابطه نامشروع، اختلاس، ضرب و جرح، توهین، تهدید، قتل، مجازات‎های مورد حکم شامل حبس و شرایط آزادی مشروط، تبعید، تعویق صدور حکم و همچنین شرایط آن و.. همه این موارد در زمینه مشاوره حقوقی کیفری مورد بررسی قرار می‌گیرند.

مشاوره حقوقی در زمینه مسائل مدنی:

موارد و مسائل مدنی در دسته‌های مختلفی جای می‌گیرند مانند؛ مسئولیت مدنی، اموال اراضی، عقود و قراردادها، مالکیت و.. است که در این موارد وکیل مشاوره‌ای نکات مهم را به شما گوشزد خواهد کرد.

مشاور حقوقی کارگر و کارفرما:

انجام مشاوره حقوقی در مورد مسائل مربوط به قراردادهای ما بین کارگر و کار فرما، مسائل کارگر و کارفرما، ضوابط و شرایط کاری در کارخانه، بیمه کارگران، اثبات رعایت اصول و ضوابط قانونی و فنی از طرف کارفرما، چگونگی و نحوه مطالبه خسارت از کار فرما و..  را شامل می‌شود.

مشاور حقوقی تجاری:

معاملات تجاری، ورشکستگی و تسویه امور ورشکستگی، دعاوی تجاری، شرکت‌های تجاری، مواردی هستند که در جلسه مشاوره حقوقی به آن‌ها پرداخته می‎‌شود.

تمامی افرادی که در جامعه زندگی می‌کنند در اکثر شئونات زندگی خود در زمینه‌های همچون زندگی خصوصی مثل زناشویی و خانواده در تعامل با دیگران و نیز در فعالیت‌های اقتصادی و… با مسائل و مشکلات حقوقی مواجعه می‌شوند. بنابراین برای رفع این مشکلات و دغدغه‌های حقوقی اشخاص باید با فردی متخصص در این زمینه که کاملا آگاه و کارشناس به‌مسائل حقوقی باشند مشورت نمایند، تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند و به نتایج خوبی برسند. از طریق ارتباط با مشاوران خبره و آگاه آکادمی کلهرکه با داشتن تجربه و سابقه‌ای درخشان در زمینه حل مشکلات پرونده‌های حقوقی می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه‌ای خوب و عالی برسید. خدمات مشاوره‌ای آنلاین آکادمی کلهر به‌صورت رایگان می‌باشد که با این کار فرصتی استثنایی را برای شما فراهم آورده است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *