آموزش انواع شرکتهای پیمانکاری در قزوین

آموزش انواع شرکتهای پیمانکاری در قزوین

شرکت پیمانکاری؛ یکی از اصطلاحات رایج در ارتباط با فعالیت‎های مهندسی است، که در بازار کسب و کار هم بسیار رایج می‌باشد. آموزش انواع شرکتهای پیمانکاری در قزوین از طرف مؤسسه آکادمی کلهر، در این شهر به‌صورت کارگاه‌های آموزشی، برای متقاضیان و افراد علاقه مند به ثبت شرکت‌های پیمانکاری برگزار می‌شود.

شرکت‌های پیمانکاری به‌صورت حقیقی و حقوقی، با انجام قراردادهایی با افراد و شرکت‌های مختلف، کار و فعالیت خود را انجام می‌دهند. این کمپانی‌ها با توجه به تعداد نفرات، تجربه کاری، توان مالی و سوابقی که دارند، رتبه بندی می‌شوند. در این بحث می‌خواهیم، به بررسی انواع شرکتهای پیمانکاری بپردازیم و مراحل ثبت آنها را توضیح دهیم. در صورتی که قصد دارید، شرکت پیمانکاری را ثبت کنید، باید به این نکته توجه نمایید، که حتماً با آگاهی و دانش کامل در این زمینه کار خود را برای ثبت آغاز کنید، تا در وقت و هزینه‌های شما صرفه جویی شود. اگر می‌توانید به‌صورت حضوری، از کارگاه‌های آموزش ثبت شرکت در قزوین، که با مدیریت خانم دکتر کلهر هر چند وقت یکبار برگزار می‌شود استفاده کنید. این امکان نیز وجود دارد که شما، به‌شکل آنلاین و تلفنی و به‌طور کامل، آموزش خود را از مشاوران مسلط و با تجربه این مؤسسه معتبر در قزوین دریافت نمایید، که در واقع این یک فرصتی مناسب، برای علاقه‌مندان به ثبت شرکت پیمانکاری است.

انواع شرکتهای پیمانکاری

 

آموزش انواع شرکتهای پیمانکاری در قزوین

این شرکت‌ها در واقع متناسب با کار و فعالیت آنها تعیین می‌شوند، نوع شرکت با موضوع آن تفاوت دارد. موضوع همه این کمپانی‌ها پیمانکاری است، اما ممکن است در حوزه‌های مختلفی کار و فعالیت خود را انجام ‌دهند. در ادامه لیستی از این شرکت‌ها را معرفی می‌کنیم:

 • صنعت و صنایع
 • ساختمان سازی
 • راه و ترابری
 • کشاورزی و باغداری
 • حوزه‌های مرمت آثار باستانی
 • ارتباطات و تلفن
 • آب و آبیاری
 • کاوش‌های زیر زمینی
 • انرژی نفت و گاز

شرایط ثبت شرکت پیمانکاری

برای ثبت شرکت پیمانکاری، معمولاً این نوع از کمپانی را به‌صورت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص به‌منظور شرکت کردن در مناقصات ثبت می‌کنند. البته این نوع از کمپانی‌ها نیز در رتبه‌بندی شرکت پیمانکاری مؤثر خواهد بود. در زیر مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود و سهامی خاص را توضیح می‌دهیم.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت پیمانکاری با مسئولیت محدود

 • مشخص نمودن موضوع شرکت
 • تعیین میزان سرمایه اولیه، که برای این نوع از کمپانی 000/000 /1 ریال است.
 • تعداد اعضای شرکت، نباید کمتر از دو نفر باشد.
 • تنظیم تعهد نامه‌ای مبنی بر تعهد اعضاء در تهیه سرمایه شرکت
 • اعضاء باید اقرار نامه تنظیم شده را امضا کنند.
 • سمت هر کدام از اعضاء به‌طور دقیق مشخص شود.
 • تعیین آدرس دقیق محل شرکت، کپی کارت ملی و شناسنامه اعضاء همراه با مشخصات دقیق آنها

 مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت پیمانکاری سهامی خاص

 • باید تعداد اعضا حداقل پنج نفر باشد.
 • ارائه کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی هر کدام از اعضاء همراه با مشخصات دقیق آنها
 • حداقل سرمایه اولیه شرکت یک میلیون ریال است، که 35 درصد از آن را باید به‌عنوان سرمایه اولیه در حساب شرکت داشته باشید.
 • از میان تعداد اعضا 3 نفر به‌عنوان هیئت مدیره و 2 نفر به‌عنوان بازرس تعیین می‌شود.
 • نوشتن نام‌های پیشنهادی خود برای شرکت در فرمی مخصوص
 • امضای اقرارنامه شرکت توسط هر کدام از اعضاء
 • در صورتی که یک وکیل یا مشاور حقوقی، فعالیت‌های ثبت شرکت را برای شما انجام می‌دهد، باید وکالت نامه خود را به‌همراه داشته باشد.

بررسی مراحل ثبت شرکت پیمانکاری

 

آموزش انواع شرکتهای پیمانکاری در قزوین

در ابتدا باید بگوییم که، اگر قصد دارید کارها و مراحل ثبت شرکت پیمانکاری در شهر قزوین را به خوبی طی کنید، باید راهنمایی‌های لازم و آموزش ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین را، از یک مشاور حقوقی خوب و با تجربه دریافت کنید. تا این رایزن حقوقی بدون فوت وقت، با انجام سریع کارها به فعالیت خود مشغول شود. اما یک راه دیگر هم هست و آن اینکه یک وکیل یا مشاور حقوقی مدارک لازم را برای شما تهیه کند و مراحل ثبت شرکت را، با داشتن وکالت نامه‌ای از طرف شما انجام دهد. که در این صورت می‌توانید، با خیالی آسوده کار خود را به یک فرد متخصص بسپارید.

کادر مجرب مؤسسه ثبت کلهر آماده هستند، که کارهای مربوط به ثبت انواع شرکت پیمانکاری را برای شما عزیزان انجام دهند. پس از تهیه تمامی مدارک نام برده شده، برای اداره ثبت شرکتها به‌طور کامل و بدون هیچ‌گونه کم و کاست، باید نام‌های پیشنهادی خود را برای شرکت به آنها ارائه دهید. حداقل پنج نام به ترتیب اولویت باید در لیست تهیه شده داشته باشید، که قبلاً با آن نام شرکتی ثبت نشده باشد. تا در صورتی که هر کدام از نام‌ها رد شد، دیگری جایگزین شود و مشکلی برای ثبت شرکت پیمانکاری وجود نداشته باشد.

انتخاب نام؛ یکی مراحل مهم و حساس برای ثبت شرکت است. در صورت تأیید و ثبت اطلاعات در سامانه ثبت شرکت‌ها و وارد کردن اطلاعات خواسته شده به‌طور دقیق، و تأیید مراحل انجام آن از طرف سایت، از صفحات سایت پرینت گرفته و برگه‌های پرینت گرفته شده را به اداره ثبت شرکتها ارسال کنید. برای ارسال باید فقط از اداره پست و باجه‌های پستی منتخب، که باجه‌های مرکزی هستند استفاده شود. پس از گذشت 5 روز از ارسال کامل مدارک و تأیید شدن آنها، از طرف کارشناسان اداره ثبت شرکتها باید، در روزنامه رسمی و روزنامه‌های کثیرالانتشار آگهی مخصوص ثبت شرکت را منتشر کرد.

اخذ رتبه بندی شرکت پیمانکاری

رتبه بندی در شرکت پیمانکاری، یکی از کارهای مهمی است، که باید پس از تأسیس نسبت به دریافت آن اقدام کرد. معمولاً بین عدد 1 تا 5، شرکت باید اقدامات لازم را برای به‌دست آوردن رتبه مناسب انجام دهد. بهترین و ایده‌آل‌ترین حالت دریافت رتبه یک و یا نزدیک به آن است. در رتبه‌ بندی شرکت پیمانکاری، از نظر مالی و فنی مورد بررسی قرار می‌گیرد و رتبه‌ای به عملکرد آنها اختصاص میابد. اخذ رتبه نیز دارای مدارک و شرایط مورد نیاز خود است، که شرکت با دریافت گواهی صلاحیت تشخیص آن، ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی می‌توانند، با شرکت قراردادهایی را منعقد نمایند.

ثبت شرکت پیمانکاری، یکی از کارهایی است، که حتی در روزهای سخت تحریم و نوسانات بازار ارز و دلار، با وجود تمام کمبود بودجه‌های که وجود دارد، ولی توانسته است به سرسختی زیاد هنوز به‌خوبی به‌فعالیت خود ادامه دهد. عمران یک کشور بسیار سخت‌تر از آن است، که این مسائل بتواند آن را از پای درآورد. مؤسسه آکادمی کلهر، با داشتن کادری مجرب و مسلط به قوانین حقوقی، همواره آموزش ثبت شرکت در قزوین را به‌صورت حضوری و آنلاین به افراد متقاضی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید همه آموزش‌های لازم را در مورد، ثبت انواع شرکت پیمانکاری مانند ثبت شرکت پیمانکاری کشاورزی، ثبت شرکت پیمانکاری عمرانی، ثبت شرکت پیمانکاری شهرداری و.. را در اختیار علاقه‌ مندان قرار دهد. در صورت تمایل برای درگیر نشدن با رونداجرایی مربوط به کارهای ثبت، می‌توانید صفر تا صد انجام آن را، به کارشناسان و مشاوران متخصص ما بسپارید، تا به‌خوبی و در کمترین زمان ممکن شرکت شما ثبت شود.مقالات مرتبط:

ارگاه آموزشی ثبت انواع شرکت در قزوین 

آموزش ثبت شرکت با نکات طلایی و مهم

آموزش تغییرات شرکت 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *